Посадовець Укрзалізниці “не помітив” вирубку 240 дерев у Харківській області (фото)

Правоохоронці повідомили про підозру начальнику однієї з виробничих дільниць виробничого підрозділу “Харківська дистанція захисних лісонасаджень” регіональної філії “Південна залізниця” АТ “Українська залізниця”, який “не помітив” вирубку 240 дерев у Харківській області.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

За інформацією в.о. керівника Первомайської місцевої прокуратури Романа Травкіна, у період з січня по червень 2019 року службовець неналежно проводив перевірки стану охорони лісу та не повідомляв керівництву дистанції про факти незаконних рубок на ввіреній йому ділянці. Через відповідні дії службовця невстановлені особи здійснили незаконну порубку понад 240 дерев на території захисних лісонасаджень виробничої дільниці.

“Таким чином, дії службовця завдали державі збитків на суму понад 2,7 млн грн, що є тяжкими наслідками”, – йдеться у повідомленні.

Посадовцю повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу (службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.