В Харківській області складено 1413 протоколів за порушення карантину

Фото: hromadske.ua

З початку проведення превентивних заходів станом на 1 травня поліцейські Харківської області зафіксували 1413 порушень правил дотримання карантину. За всіма фактами складено протоколи за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

Більшість адміністративних протоколів складені у відношенні осіб, які повернулися до країни та відмовилися від обсервації.

214 адмінпротоколів складено відносно працівників підприємств, установ, організацій та інших осіб. 79 порушень виявлені серед керівників торгових закладів та установ харчування. 14 адміністративних протоколів працівники поліції склали відносно перевізників, 15 – керівників підприємств, установ, організацій, 1091 – відносно громадян за порушення карантинних правил щодо самоізоляції.

Поліцейські склали відносно порушників протоколи за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф для громадян – від 17 до 34 тисяч гривень і для посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення про накладення адміністративних стягнень на порушників прийматиме суд.

Як повідомляв Харків Times, в Лозовій суд відмовився штрафувати порушника самоізоляції.