Харків приєднався до соціального проєкту допомоги літнім людям

Благодійний проєкт, в рамках якого харків’яни можуть допомогти пенсіонерам продуктовими наборами, стартував у Харкові.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

Ініціатива реалізується компаніями “ROZETKA”, “Оріфлейм”, “Нова пошта” і фондом “Життєлюб” за підтримки міських адміністрацій та соціальних служб. Ті, хто бажає приєднатися до акції, можуть оплатити продуктовий набір на сайті “ROZETKA”, і його доставлять пенсіонерам.

Проєкт стартував у декількох містах України: Києві, Дніпрі, Львові, тепер до акції приєдналися Харків, Нова Каховка, Кременчук та Малин.

У набір вартістю 225 грн входять гречка, макарони, рис, цукор, пшенична крупа, м’ясні консерви, соняшникова олія, солодощі та туалетний папір. В кінці дня фонд “Життєлюб” розподіляє всі продуктові пакети між містами, які беруть участь в ініціативі. “Нова пошта” формує і доставляє їх в соціальну службу кожного міста, після чого команди соцпрацівників розвозять набори пенсіонерам.

Як зазначив співзасновник благодійного фонду “Життєлюб” Гарік Корогодський, люди старше 60 років – найбільш вразлива категорія під час карантину і потребують захисту.

“Я дякую мерам міст, які приєдналися до акції, зокрема, Геннадію Кернесу і фонду “Ліга освіченої молоді” за підтримку проєкту в Харкові. Ми гарантуємо безпечну доставку, при якій адреси літніх людей не будуть передані третім особам. Сподіваємося, кожен з нас підтримає цю ініціативу і придбає кілька пакетів на місяць, тому що чужих батьків не буває”, – зазначив співзасновник фонду.

“Ми дуже просимо брати участь у проєкті всіх небайдужих, адже кожен такий пакет може врятувати чиєсь життя”, – звернувся до українців співзасновник сайту “ROZETKA” Владислав Чечоткін.

Надалі організатори проєкту планують запустити його і в інших містах України.