Повторні тести не підтвердили Covid-19 у медиків харківського шпиталю

Фото: Інформаційне агентство МО

Повторні ПЛР-тести на Covid-19 не підтвердили захворювання у військових медиків харківського шпиталю.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Інформаційного агентства МО України у м. Харків.

«Інформація про захворювання дев’яти військових медиків ВМКЦ ПнР на гостру респіраторну хворобу Covid- 19 не підтвердилася», – повідомив начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону полковник медичної служби Юрій Подолян.

За його словами, у неділю до ВМКЦ ПнР з Харківського обласного лабораторного центру надійшла інформація про те, що 9 працівників лікувального закладу після проходження ПЛР-тесту на Covid-19 закладу мають позитивний результат. Оскільки у жодного з них до проходження тесту не було зафіксовано клінічних проявів хвороби, це викликало сумнів у правильності результату. Тому до вірусологічної референс-лабораторії у м. Київ терміново було надіслано повторні проби.

За результатами контрольного тестування, станом на 16.00 28 квітня, семеро військових медиків мають негативну реакцію на гостру респіраторну хворобу COVID-19, результати ще двох тестів надійдуть найближчим часом.

Юрій Подолян додав, що до надходження остаточних результатів 9 медичних працівників з підозрою на коронавірус та ще 9 військових медиків, які перебували з ними у ймовірному контакті, знаходяться на самоізоляції. У разі отримання двох негативних результатів ПЛР тестувань зазначені особи будуть вважатися здоровими.

Наразі у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону (м. Харків) перебуває на лікуванні п’ять пацієнтів з гострою респіраторною хворобою Covid-19: три військовослужбовці з частин та установ Харківської області та два військових пенсіонери.

Як повідомляв Харків Times, у Харкові на коронавірус захворіли четверо військовослужбовців та двоє працівників Збройних сил.