Харківського рятувальника нагородили за гасіння пожеж у Чорнобильській зоні

Фото: hromadske.ua

Заступник начальника оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України в Харківській області Олексій Сергієнко нагороджений медаллю «За бездоганну службу» 3 ступеня за участь в гасінні пожеж в Чорнобильській зоні.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі обладміністрації.

Нагороду вручив Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Київську область.

«Ми вам вдячні за вашу велику роботу. Зараз на висоті, з гвинтокрила, ми побачили справжній результат вашої праці. Ви для нас – герої », – сказав глава держави, звертаючись до рятувальників.

Довідка. Станом на 27 квітня в зоні відчуження підрозділами ДСНС України надається допомога ДАЗВ у гасінні пожеж на території Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. Основні зусилля спрямовані на локалізацію двох осередків (с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торф’янику в осередках, пройдених вогнем.

Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС України та додатково 5 шляхопрокладачів Збройних Сил України. Інженерною технікою створено 987 км мінералізованих смуг. До гасіння залучено 1017 рятувальників та 230 одиниць техніки, у тому числі два гвинтокрили.