У Харкові в управлінні поліції боролися з коронавірусом (фото)

Фото: city.kharkov.ua

24 квітня громадська організація «ЗооКонтроль» провела дезінфекцію в слідчому управлінні ГУ МВС України в Харківській області на вулиці Весніна.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

Для дезінфекції використовували генератор гарячого туману і український препарат «Бланідас Актив», розповів керівник «ЗооКонтроля» Андрій Ревенко. За його словами, препарат безпечний для людей, але не для інфекцій.

“При тій концентрації, при якій ми його застосовуємо, приміщення стає чистим приблизно через півгодини. В принципі, генератор гарячого туману – найбільш ефективний засіб дезінфекції, тому що речовина розпорошується і потрапляє в усі щілини, і коронавірусу «сховатися» ніде”, – зазначив Андрій Ревенко.

Він додав, що буде проведена дезінфекція всіх підрозділів міської поліції. Дезінфікуватимуть транспортні засоби, зброю і усі приміщення, які використовуються поліцією. Графік складено і погоджено з Головним управлінням Нацполіціі у Харківській області. Андрій Ревенко зазначив, що, наприклад, збройова кімната, де крім однієї людини, що видає зброю, нікого немає – може залишатися чистою більше тижня, а чергова частина, де постійно багато людей, – один-два дні.

За його словами, організація працюватиме у Харкові, поки не скасують карантин, і готова проводити дезінфекцію також і в медустановах міста.

Як повідомляв Харків Times, в Харківській області 23 квітня виявили випадок захворювання коронавірусною інфекцією у патрульного.