Міськрада оголосила перший тендер на будівництво дороги через “Барабашово”

Фото: Геннадий Кернес / Telegram

6 травня на онлайн-платформі Prozorro проведуть аукціон вартістю 98 мільйонів 355 тисяч гривень на будівництво магістралі загальноміського значення на ділянці від вулиці Мойсеївської до метромосту в Харкові.

Про це Харків Times дізнався з тендеру в системі Prozorro.

Тендер оголосило 17 квітня управління по будівництву, ремонту та реконструкції департаменту будівництва і дорожнього господарства Харківської міської ради. Від виконавця замовник вимагає виконати такий вид робіт: будівництво,влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг.

Остаточний термін подання тендерних пропозицій – 5 травня. Оскаржити умови закупівлі можна до 1 травня.

Як повідомляв Харків Times, дорога, що з’єднує вулицю Шевченка і проспект Ювілейний, була зарезервована в Генеральному плані Харкова ще в 1953 році. Ця ж дорога була внесена в Генеральні плани розвитку Харкова в 1986, 2004, 2013 і 2019 роках.

Харківська міськрада на сесії 16 жовтня ухвалила рішення про будівництво нової магістралі загальноміського значення від вул. Академіка Павлова до вул. Мойсеївської в районі ТЦ “Барабашово”. Документом передбачено будівництво магістралі на ділянці від вул. Академіка Павлова до метромосту, будівництво моста з підходами через річку Харків в районі вул. Пантелеймонівської і вул. Шацької, а також будівництво магістралі на ділянці від вул. Мойсеївської до метромосту.

Протяжність нової магістралі складе 2,5 км. В ході будівельних робіт будуть зведені нові підпірні стовпи моста через річку, а існуючі опори будуть використані під час перекладання трубопроводу тепломереж.