У Куп’янську караул пожежно-рятувальної частини відправили на самоізоляцію

Фото: suspilne.media

У Куп’янську через коронавірус самоізолювався караул пожежно-рятувальної частини.

Про це Харків Times дізнався з публікації Суспільного.

Cклад караулу пожежно-рятувальної частини у Куп’янську тимчасово відсторонили від роботи після того, як у дружини одного з рятувальників підтвердили коронавірус.

Цю інформацію Суспільному підтвердив речник ДСНС у Харківській області Ігор Лупандін. За його словами, усі співробітники, які контактували з чоловіком, перебувають вдома на самоізоляції під контролем медиків.

Речник не уточнив, про яку кількість рятувальників йдеться, але запевнив, що на роботу ДСНС ситуація не вплинула.

“Боєздатність нашого підрозділу не постраждала. Він працює у штатному режимі і надає допомогу при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій”, — повідомив Лупандін.

Напередодні секретар Куп’янської міськради Валерій Говоров повідомив про те, що 16 квітня 37-річну жительку Куп’янська госпіталізували у лікарню з діагнозом “пневмонія”, пізніше в неї підтвердили коронавірус.

За інформацією Говорова, встановлено перше коло контактних осіб з 49 людей. До нього входять члени родини, колеги по роботі та медики. Також він повідомив, що відібрані біоматеріали усіх цих людей направили до Харківського обласного лабораторного центру, у жодному випадку коронавірус не підтвердився.

“З метою локалізації та ліквідації осередку вірусної інфекції задіяні епідбригади, які проводять дезінфекцію місць проживання і місць роботи”, — повідомив Говоров.

Як повідомляв Харків Times, у Харківській області станом на 9:00 20 квітня виявлено 73 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, шість з яких – за минулу добу.