Село, де померла хвора на коронавірус, закрили на карантин

Фото: google.com/maps

Село у Валківському районі, де від коронавірусу померла місцева жителька, закрили на карантин.

Про це Харків Times дізнався з публікації Суспільного.

У селі Високопілля Валківського району відсьогодні, 15 квітня, вводяться обмеження на в’їзд і виїзд у зв’язку із виявленням коронавірусу у жительки, смерть якої наступила 13 квітня. Село закрили на карантин на два тижні, повідомила Суспільному голова Високопільської сільської ради Світлана Шумейко.

“Згідно постанови, будуть виїжджати тільки ті, які працюють на необхідних об’єктах — медпрацівники, ДСНСники, у кого є довідка, що без них не можна обійтись на роботі. Ввезення продуктів харчування буде здійснюватися згідно графіка нашими підприємцями, які надали свої документи, що вони мають право проїжджати блокпост, завозити продукти харчування. Хліб буде завозитися. Паніки ніякої нема. Зберігаємо спокій. Люди всі з розумінням відносяться до цього”, – розповіла голова сільради.

У селі попереджають жителів: люди старше 60 років не повинні виходити на вулицю.

“Щоб не було скупчень біля магазину, розвішуємо роз’яснювальні матеріали, обдзвонюємо, кого можна, відстежуємо людей, хто старше 60 років, у кого нікому принести продукти харчування для того, щоб ми могли забезпечити їх продуктами. Поки в такому режимі”, — зазначила Шумейко.

За її словами, померла жителька — пенсіонерка, ніде не працювала. Де жінка могла заразитися коронавірусом, у сільраді не знають.

З ким спілкувалася пенсіонерка останнім часом, встановлюють.

Як повідомляв Харків Times, станом на ранок 15 квітня в Харківській області 25 підтверджених випадків захворювання COVID-19. Одна з захворілих померла.

Жінка, що померла від коронавірусної інфекції в Харківській області, торгувала свічками у храмі в Валківському районі.