Двох наркоторговців засудили на десять років в’язниці з конфіскацією майна

Фото: sputnik-abkhazia.info

Суд призначив покарання двом наркоторговцям – 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

Суд визнав винними двох чоловіків та призначив їм покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення злочинів – закінчений замах на злочин, незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин з метою збуту (ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 307 КК).

«Наприкінці лютого 2019 року двоє чоловіків незаконно придбали з метою збуту особливо небезпечну психотропну речовину МДМА (метилендіоксиметамфетамін, або екстазі) в особливо великих розмірах. Також за місцем мешкання один із них зберігав й інші наркотичні та психотропні засоби: кокаїн, канабіс, метадон, амфетамін та метамфетамін. Їх чоловіки також планували збувати», – повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Сергій Шульга.

Стосовно зловмисників суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Під час досудового розслідування та судового розгляду обвинувачені вину не визнали. Прокурор наполягав на призначенні максимального покарання за сукупністю злочинів.

За скоєні злочини вироком суду чоловікам призначено 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Проте прокуратура не погоджується з рішенням суду у зв’язку з невідповідністю призначеного покарання ступеню тяжкості вчинених злочинів, що і стало підставою для направлення прокурором до суду апеляційної скарги.

Як повідомляв Харків Times, піде під суд харків’янин, який великими партіями збував поштою небезпечний наркотик.