Кернес анонсував створення в Харкові центру вірусології

Фото: kharkivoda.gov.ua

У Харкові планується створити сучасний центр вірусології, фахівці якого будуть розробляти вакцини і препарати від різних інфекційних хвороб, в тому числі і для лікування COVID-19.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Геннадія Кернеса в Telegram-каналі.

За словами мера, ідею створення подібного центру обговорили з президентом групи DCH Олександром Ярославським.

“Ярославський готовий на базі медичного центру Харківського тракторного заводу, де зараз створюється багатопрофільний технопарк Екополіс ХТЗ, зробити лабораторію, яка не має аналогів в Україні. Називатися вона буде Експертний лабораторно-діагностичний центр інфекційних хвороб та санітарного захисту”, – розповів Геннадій Кернес.

Він пообіцяв всебічну підтримку проекту.

“Разом з Ярославським ми запросимо провідних вірусологів, всім забезпечимо, і будемо створювати самі передові препарати і вакцини – і не тільки проти коронавірусу”, – повідомив Геннадій Кернес.

На тлі пандемії коронавірусу президент Володимир Зеленський пообіцяв українським вченим мільйон доларів за вакцину від COVID-19. Про це в інтерв’ю lb.ua заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Як повідомляв Харків Times, Кернес пообіцяв створити в Харкові сучасну комунальну лабораторію для проведення тестів всіх видів.