Порушення карантину у Харківській області: поліцейські склали 300 протоколів

Фото: hromadske.ua

У Харківській області з початку превентивних заходів станом на 12 квітня поліцейські склали 300 протоколів за порушення правил дотримання карантину.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

Переважна більшість нових порушень стосувалася ігнорування громадянами посилених вимог до обмежувальних заходів у зв’язку з карантином, у тому числі перебування без захисної маски у публічних місцях.

“Поліцейські склали 177 адмінпротоколів відносно працівників підприємств, установ, організацій та інших осіб, які здійснювали торгівлю. 74 порушення виявлені серед керівників торгових закладів та установ харчування. 9 адміністративних протоколів працівники поліції склали відносно перевізників, 13 – керівників підприємств, установ, організацій, 27 – відносно громадян за порушення карантинних правил щодо самоізоляції”, – йдеться в повідомленні.

Відносно порушників поліцейські склали протоколи за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф для громадян – від 17 до 34 тисяч гривень і для посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення про накладення адміністративних стягнень на порушників прийматиме суд.

Як повідомляв Харків Times, у Харківській області поліцейські відкрили шість кримінальних справ на порушників карантину.