У Харківській області 11 людей порушили самоізоляцію

За порушення правил карантину у Харківській області поліцейські склали 248 адмінпротоколів.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

З них чотири правопорушення зареєстровані за минулу добу.

Мешканці Валківського і Чугуївського районів порушили правила самоізоляції після повернення з-за кордону. У місті Чугуєві продовжував працювати пункт прийому вторинної сировини.

Крім цього патрульні склали адміністративний протокол у відношенні чоловіка, який знаходився в магазині без засобу індивідуального захисту.

Загалом з боку працівників підприємств, установ, організацій та інших осіб, які здійснювали торгівлю, поліцейські зафіксували 141 правопорушення.

73 адмінпротоколи складено на керівників торгових закладів та установ харчування, 9 – відносно перевізників, 11 – на керівників підприємств, установ, організацій, 11 – відносно громадян за порушення карантинних правил щодо самоізоляції.

«В усіх випадках відносно порушників поліцейські склали протоколи за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкцією статті передбачено штраф для громадян – від 17 до 34 тисяч гривень і для посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення про накладення адміністративних стягнень на порушників прийматиме суд», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Харків Times, уряд не планує послаблювати карантинні заходи у квітні.