За тиждень у Харківській області сталося п’ять лісових пожеж

Фото: kh.dsns.gov.ua

Протягом тижня, з 30 березня по 6 квітня в екосистемах на території Харківської області сталося 388 пожеж. В тому числі – п’ять лісових пожеж.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі ДСНС області.

За інформацією рятувальників, причиною пожеж стали “люди, котрі нехтують законом, протипожежними правилами і здоровим глуздом”.

“Найбільше від паліїв потерпають лісові масиви – легені планети. За тиждень ліси Харківщини горіли 5 разів. Остання з масштабних лісових пожеж трапилась 3 квітня на території Вовчанського лісництва, де біля села Караїчне горіло 10 га хвойної підстилки, сосни та трави”, – розповіли у ДСНС.

Протягом минулої доби, 5 квітня, через випалювання сухої трави та очерету в Харківській області сталося 82 пожежі. Вогнем було знищено понад 30 га сухої рослинності, будівельний вагончик та дровник з дровами.

Харківські рятувальники знов закликають громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах.

Як повідомляв Харків Times, півсотні рятувальників майже сім годин гасили масштабну пожежу, що виникла 3 квітня на території Вовчанського лісництва.