Харківський оркестр “з дому” записав кліп на підтримку людей на карантині (відео)

Фото: Укринформ

Музиканти симфо-шоу PRIME Orchestra з Харкова дистанційно записали відеокліп на підтримку всіх, хто знаходиться на карантині.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Укрінформу.

Співпродюсер і режисер PRIME Orchestra Юрій Рибалка розповів, що ідея створення такого ролика виникла після того, як карантин зірвав гастрольний графік музикантів.

“Відеокліп записаний в оригінальному форматі: кожен музикант записав на смартфон свою музичну партію з міксу популярних треків … З цих записів і змонтований життєстверджуючий, оптимістичний, якийсь антивірусний відеокліп. До сих пір в Україні ще не було нічого подібного”, – сказав Рибалка.

За його словами, підготовка і репетиції проходили в форматі відеоконференції. З 43 учасників колективу в дистанційній записи змогли взяти участь 25 осіб – музиканти та вокалісти хорової групи з Харкова, Києва, Чернівців, Рівного, Полтави, Сум, Дружківки, Сєвєродонецька, Краматорська та Черкас. Музиканти грають як на традиційних для симфонічних оркестрів струнних і духових інструментах, так і на електрогітарі, синтезаторі і MIDI-контролері. Весь процес – від задуму до втілення – зайняв дев’ять днів.

“Цим відеокліпом музиканти з Харкова приєдналися до всесвітньої акції #StayAtHome на підтримку людей світу в самоізоляції. Головний меседж, який музиканти вкладають в відео, – підтримати один одного і глядачів в самоізоляції із закликом залишатися вдома до закінчення карантину, щоб потім знову зустрітися на концертах “, – пояснив Рибалка.

Перерваний через пандемію весняний тур по містах України музиканти планують продовжити в червні, а гастролі по Білорусі і країнам Балтії перенесли на листопад.