У Польщі відкрилася виставка харківських художників

Фото: city.kharkov.ua

Незважаючи на карантин в Європі відкрилася виставка харківських художників.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

Виставка сучасного українського мистецтва «Штучний біль», присвячена ключовим подіям в Україні, відкрилася сьогодні, 3 квітня, в Центрі «Знаки часу» в Торуні (Польща).

Проєкт «Штучний біль» реагує на актуальні проблеми і ситуації, які визначають Україну як країну і геополітичну точку на світовій мапі, зазначила куратор виставки і директор Центру сучасного мистецтва «ЕрміловЦентр» Наталія Іванова.

В експозиції представлені роботи 25 художників, фотографів і графіків з Харкова, Києва та інших міст України. Серед них: Гера Артемова, Артем Волокітін, Костянтин Зоркін, Віталій Кохан, Владислав Краснощок, Сергій Лебединський, Белла Логачева та ін.

За словами організаторів, ще одна ціль проєкту – підтримка міжкультурного діалогу України і Польщі, які мають певний загальний історичний досвід та історію.

Так, три роки тому у Харкові пройшла виставка польського центру «Знаки часу». Сьогодні харків’яни показує сучасне мистецтво в Торуні.

У зв’язку з карантином виставка працюватиме в онлайн-режимі – презентації транслюватимуться на «YouTube-каналі», також будуть організовані віртуальні екскурсії.

Організатори проєкту – Центр сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр», Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна та «ABRAMOVYCH.ART».