Дитсадочки Рогані загрожували життю та здоров’ю дітей

Фото: 2day.kh.ua

У зв’язку з порушенням пожежної безпеки в дитсадках селища Рогань Харківського району прокуратура подала позов до суду.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

Згідно перевірок районної ДСНС, стан протипожежної безпеки у дошкільних навчальних закладах селища Рогань Харківського району створював потенційну загрозу життю та здоров’ю дітей. Зокрема, приміщення одного із закладів не було обладнано установкою автоматичної пожежної сигналізації та системою оповіщення.

«Водночас Роганська селищна рада та її виконавчий орган у сфері освіти – відділ освіти виконавчого комітету сільради, якому підзвітні та підконтрольні зазначені дошкільні навчальні заклади, усупереч вимогам законодавства не вживали достатніх заходів для усунення порушень пожежної безпеки», – повідомив в. о. начальника відділу ювенальної юстиції прокуратури області Іван Семинякін.

У зв’язку з чим прокуратура області подала позов до суду.

«Ухвалою Харківського окружного адмінсуду провадження у справі закрито. Приймаючи вказане рішення, суд врахував, що після пред’явлення позову відповідачами виправлені порушення, які стали підставою для звернення прокурора до суду, у зв’язку з чим є підстави для закриття провадження у справі відповідно до вимог п. 8 ч.1 ст. 238 КАС України», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Харків Times, кишкова паличка, глисти і неякісна питна вода – результати перевірок у школах та дитсадках Харківської області.