Поліція готова притягати церковників до адмінвідповідальності за порушення карантину

Фото: kharkivoda.gov.ua

Поліція Харківської області готова притиягати церкви до адміністративної відповідальності за порушення карантинних заходів. Про це заявив начальник Головного управління Нацполіціі області Валерій Сокуренко під час зустрічі з духовенством у Харківській обласній державній адміністрації.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі обладміністрації.

Сокуренко розповів про велику кількість людей, яка часом фіксується у культових спорудах. Зокрема, один з останніх випадків стався на території одного з храмів у Московському районі міста.

“Такого точно не повинно бути, й за таке ми будемо складати адмінпротоколи. Ми змушені це робити, і ми будемо це робити. Я не кажу про кримінальну відповідальність, але про адміністративну кажу вже зараз”, – попередив очільник Нацполіціі області.

Голова ХОДА Олексій Кучер закликав всіх глав конфесій “подбати про здоров’я своїх віруючих”.

Як розповіли Харків Times у прес-службі Нацполіціі області, щодо випадку в Московському районі “протокол не складався”.

Як можна бачити на фотографіях зустрічі, вміщених на сайті ХОДА, не всі представники духовенства вважають за необхідне користуватися медичними масками.

Як повідомляв Харків Times, Поліція України може звернутися до мобільних операторів і почати контроль за умовами дотримання карантину через моніторинг мобільних мереж.