Заввідділенням банку піде під суд за вкрадений мільйон

Фото: УНИАН

Колишня директорка відділення комерційного банку, яку підозрюють у привласненні грошей вкладника та підробці документів, постане перед судом.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

Харківською місцевою прокуратурою №3 направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишньої керуючої відділу комерційного банку у м. Харкові за фактом заволодіння грошовими коштами в особливо великих розмірах та службовим підробленням (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Екс-директорка відділу комерційного банку у Харкові, будучи службовою особою, привласнила грошові кошти вкладника, підробивши офіційні документи», – повідомив керівник місцевої прокуратури Руслан Скуратович.

На підставі оформлених заяв вкладника жінка нібито отримала гроші в сумі 54 тис. доларів США, що на сьогодні еквівалентно понад 1 млн грн, але не внесла їх до каси банку для подальшого зарахування на банківський вклад, а привласнила собі.

Крім того, підозрювана надала вкладнику завідомо підроблені документи на підтвердження оформлення банківського вкладу.

Максимальна санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Як повідомляв Харків Times, співробітниця банку піде під суд за крадіжки грошей з рахунків клієнтів.