У Харкові судитимуть горе-матір

Фото: akzent.zp.ua

У Харкові жінка постане перед судом за злісне невиконання батьківських обов’язків.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

Харківською місцевою прокуратурою № 3 направлено до суду обвинувальний акт стосовно жінки, яка злісно не виконувала обов’язки по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки (ст. 166 КК України).

Встановлено, що 40-річна жителька Харкова, будучи матір’ю 4-річного хлопчика, протягом року систематично не виконувала обов’язки по догляду за дитиною, отримуючи при цьому державну допомогу на утримання малолітньої дитини.

Жінка неодноразово залишала свого сина у своїх знайомих, у яких він отримав тяжкі тілесні ушкодження і був госпіталізований.

Хлопчик потребував постійного медичного та особливого догляду, проте матір знову віддала його тій же знайомій. За тиждень дитину доставили до лікарні з закритою черепно-мозковою травмою.

На підставі рішення суду жінку позбавлено батьківських прав.

10 лютого поточного року під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури жінці повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 166 КК України, — злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Немишлянського відділу поліції ГУНП в Харківській області.

Наразі обвинувальний акт стосовно жінки направлено до суду. Їй загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.