Прокуратура відмовилася приймати громадян

Фото: ХарківTimes

У прокуратурі області заявили про скасування прийому громадян.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

Проведення особистих прийомів громадян у прокуратурі Харківської області та місцевих прокуратурах призупинено.

«З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 відповідно до ст.11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статті 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»  від 11.03.2020 №211, наказу Офісу Генерального прокурора від 13.03.2020 №147 «Про призупинення проведення особистого прийому громадян» проведення особистих прийомів громадян у прокуратурі Харківської області та місцевих прокуратурах призупинено», – йдеться у повідомленні.

З метою забезпечення прав громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» звернутися до прокуратури області можна за допомогою:

-поштового зв’язку: 61001, м. Харків, вул. Богдана Хмельницього, 4;

-засобів електронного зв’язку: електронна пошта [email protected];

-на телефон  «гарячої лінії» прокуратури області 732-02-44.

-через скриньку, що розташована на 1 поверсі центрального входу будівлі прокуратури області за адресою м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, 4.

Адреси, телефони «гарячої лінії» та електронні поштові адреси місцевих прокуратур розміщено на офіційному веб-сайті прокуратури області у рубриці «Приймальня громадян. Інформація про підпорядковані прокуратури».

Як повідомляв Харків Times, на період карантину особистий прийом громадян також скасований в облдержадміністрації, поліції і Держпродпотребслужбі. Також Рада суддів просить не відвідувати суди, якщо слухання не передбачають обов’язкової присутності учасників сторін.