Світоліна покине топ-5 через скасування турніру в Індіан-Уеллсі

Через скасування турніру серії WTA Premier Mandatory в Індіан-Уеллсі (Каліфорнія, США) перша ракетка України, харків’янка Еліна Світоліна не зможе захистити торішні очки за виступ на турнірі.

Про це  Харків Times дізнався з повідомлення видання “Великий теніс України”.

Серед українських тенісисток харків’янка втратить найбільше, оскільки в минулому році стала півфіналісткою змагань. Втрата 390 очок опустить Світоліну за межі першої п’ятірки на шосте місце.

Друга ракетка України Даяна Ястремська втратить десять очок. У минулому році вона не зуміла подолати стартовий бар’єр, поступившись Дарині Гавриловоій.

Причиною скасування одного з найбільших турнірів ATP і WTA в Індіан-Уеллсі стала епідемія коронавірусу (COVID-19), яка вже дісталася і до Каліфорнії. Організатори, взявши до уваги рекомендації органів охорони здоров’я, вирішили поки що не проводити змагання, який повинні були пройти з 9 по 22 березня.

Як повідомляв Харків Times, 8 березня Еліна Світоліна виграла турнір WTA в Монтерреї. Це перший трофей української тенісистки з 2018 року.

Завдяки перемозі на турнірі в Монтерреї Світоліна піднялася в рейтингу WTA з сьомої сходинки на п’яту.