Харківські синхроністки привезли з Парижу сім золотих медалей

Фото: kharkivoda.gov.ua

Збірна України, яка складається виключно з харківських спортсменок, здобула сім золотих нагород на етапі Світової серії з синхронного плавання, який відбувся у Парижі з 6 по 8 березня.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі обладміністрації.

Українки виграли в усіх видах програм, в яких виступали. У командних змаганнях Марта Фєдіна, Анастасія Савчук, Єлизавета Яхно, Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Яна Нарєжна, Катерина Резнік, Аліна Шинкаренко, Олеся Дерев’янченко та Анастасія Солдатєнкова здобули три перемоги.

У технічній програмі груп збірна України не виступала, а в довільній програмі судді поставили українкам 94.6000 балів. Господарки змагань – француженки, які посіли друге місце, отримали 88.6667 б. Бронзова медаль дісталася Ізраїлю (84.5333 б.).

У змаганнях комбінованих груп харків’янки посіли перше місце з результатом 93.8000 б. Друге було у Великобританії – 82.7667 б.

Значно перевершили українки своїх суперниць з Фінляндії в хайлайті. На рахунку збірної України було 92.8333 б., у той час як фінки набрали лише 68.9333 б.

Крім того, в змаганнях дуетів поза конкуренцією були харків’янки Анастасія Савчук і Марта Федіна, які впевнено перемогли в технічній та довільній видах програми. У технічній програмі судді поставили українкам 90.8721 б., а в довільній – 92.8667. Суперниць з Франції, які посіли другі місце, Анастасія і Марта обійшли в обох видах програми на 5 балів.

На рахунку Марти Федіної були ще золоті медалі в сольних змаганнях. З результатом 89.6571 б. вона перемогла в технічній програмі та з результатом 91.8000 – у довільній. Другі місця посіли, відповідно, американки Рубі Рематі (79.8813) і Аніта Альварез (86.1333).

У загальнокомандному заліку перше місце також було за збірною України.

Вдома переможниць зустріли рідні та друзі, а також представники Харківської облдержадміністрації.

“Я дуже задоволена тим результатом, який показала збірна. Нарешті я отримала той склад, який хотіла. Дівчата дисципліновані, талановиті та вміють працювати. Крім того, вони, набираючись досвіду, стали усвідомлювати, що їм потрібно. Та я реально на цих змаганнях побачила різницю між Україною та іншими командами. З нами ніхто з цих 35 країн, які приїхали, не змагався. А виступ нашої групи взагалі назвали галактичним”, – зазначила головна тренерка збірної України Світлана Саїдова.

Попереду у збірної наступний етап Світової серії, який з 27 по 29 березня відбудеться в Єгипті.