Харків’янка перемогла на міжнародному турнірі із самбо

Харківська спортсменка Анастасія Шевченко здобула перемогу на міжнародному турнірі з самбо рівня Кубка світу, який відбувся в Мінську (Білорусь).

Про це  Харків Times повідомили у пресслужбі міськради.

Харків’янка змагалася у ваговій категорії до 64 кг. На шляху до фіналу Анастасія Шевченко на останній хвилині перемогла суперниць з Казахстану і Білорусі. У фінальному поєдинку харків’янка менше ніж за хвилину виграла у ще однієї представниці Білорусі – Яни Беганської.

Зазначимо, в цій же ваговій категорії спортсменка з Дніпра Катерина Скора посіла третє місце.

Всього на турнірі збірна України завоювала 6 золотих, 10 срібних і 12 бронзових медалей, посівши 2-е командне місце. У жіночому командному заліку українські спортсменки стали першими.

Як повідомляв  Харків Times, харків’янин став чемпіоном України в метанні диска.