З 2 березня в Харкові можна безкоштовно прищепити від сказу домашніх тварин

Фото: city.kharkov.ua

З 2 березня в Харкові почнеться планова вакцинація домашніх тварин проти сказу.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби міськради

Як повідомили у Департаменті житлового господарства, безкоштовно прищепити кішок і собак можна буде в усіх 66 дільницях КП «Жилкомсервіс» Харкова. Власникам тварин необхідно лише сплатити вартість довідки в розмірі 5 грн.

Вакцинація проводиться для домашніх тварин власників, які проживають у будинках комунальної форми власності. Інформаційні оголошення про дату, місце і час проведення вакцинації будуть розміщені на дошках оголошень у житлових будинках. У разі відсутності оголошення власники домашніх тварин можуть звернутися за інформацією за телефонами: (057) 760-72-93; (057) 252-51-00; (057) 775 -33-10.

Власники тварин, які проживають у будинках ОСББ, ЖБК та відомчих будинках, можуть звернутися за інформацією до найближчої дільниці КП «Жилкомсервіс» або за телефоном: (057) 760-72-93.

Фахівці нагадують, що сказ – небезпечне зоонозне захворювання як для тварин, так і для людей, що не лікується, але його можна запобігти шляхом регулярної своєчасної вакцинації.

Як повідомляв Харків Times, з 20 лютого в частині Основ’янського району введено карантинні заходи через сказ домашнього кота, який вкусив двох жінок.