Харківський легкоатлет завоював “срібло” на змаганнях у Туреччині

Харків’янин Ярослав Ісаченков завоював срібну медаль чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) в приміщенні. Турнір відбувся в Стамбулі (Туреччина).

Про це Харків Times повідомили у прес-службі обладміністрації.

Харківський спортсмен у змаганнях зі стрибків у довжину показав результат 7,79 м. Переможцем турніру став Ізмір Самайлай з Албанії, який стрибнув на 7,91 м.

В цілому на цьому чемпіонаті українські легкоатлети завоювали п’ять золотих, одну срібну і одну бронзову медалі і посіли друге загальнокомандне місце. Перше було за спортсменами з Румунії, третє зайняли господарі змагань – турецькі легкоатлети.

Як повідомляв Харків Times, 23-річний харківський спортсмен Семен Новіков переміг одного з кращих борців світу на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби, який проходив в Римі.