Суд над матір’ю, яка допустила смерть дитини, не відбувся

Фото: topor.od.ua

Справу щодо обвинувачення матері за невиконання своїх обов’язків по догляду за дитиною відкладено з причини зайнятості захисника в іншому процесі.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Жовтневого районного суду міста Харкова.

Після засудження Жовтневим районним судом м. Харкова вітчима потерпілої дівчинки за скоєння злочину, передбаченого пунктом 2 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України, а саме умисного протиправного заподіяння смерті малолітній дитині, триває розгляд кримінальної справи відносно матері останньої.

Згідно обвинувального акту, жінка не була присутня під час заподіяння її малолітній донці тілесних ушкоджень, і не усвідомлювала ступень їх тяжкості та наслідки. У зв’язку із чим не звернула уваги на стан доньки та не викликала медичну допомогу, а лише дала їй ліки від болю. Внаслідок несумісних з життям тілесних ушкоджень дитина померла наступного дня. За ознаками статті 166 КК України, а саме за злісне невиконання матір’ю обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки, їй також пред’явлено обвинувачення.

Розгляд справи № 639/4520/17 триває, здійснюється суддею Чижиченком Д. В., наближається до завершення. Допитані всі свідки, обвинувачена, вивчено докази у справі. Заплановано здійснення допиту представника потерпілого та перехід до стадії судових дебатів. Однак, 11.02.2020 судове засідання не відбулось у зв’язку із зайнятістю захисника обвинуваченої в іншому процесі.

Наступний судовий розгляд призначено на 06.03.2020 р.

Як повідомляв Харків Times, рік тому, в лютому 2019 р., Ізюмська місцева прокуратура направила до Куп’янського міськрайонного суду області обвинувальний акт щодо місцевої жительки та її співмешканця, підозрюваних у тортурах і вбивстві трирічної дочки підозрюваної.