Наркодилери маскували наркотики під каву

У прокуратурі області повідомили подробиці про злочинну діяльність затриманих наркодільців під керівництвом 49-літньої харків’янки.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

Як повідомив начальник відділу прокуратури Нвер Антонян, встановлено, що у 2017 році харків’янка розробила схему збуту наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів без спеціального дозволу. Також жінка, яка раніше вже відбувала покарання за наркозлочин у Російській Федерації, залучила свого чоловіка та близького знайомого до розповсюдження «закладок».

Група осіб збувала метадон і димедрол, маскуючи «закладки» під стіки з-під кави. Зв’язок з особами, бажаючими придбати вказані речовини, відбувався у телефонному режимі.

У ході обшуків вилучено грошові кошти, здобуті злочинним шляхом, заздалегідь підготовлені та вже розкладені «закладки», стіки з-під кави, аналогічні тим, в яких збувався фігурантами наркотичний засіб – метадон, банківські картки, мобільні телефони, стартові пакети різних мобільних операторів, електронні носії інформації, ваги, колби, шприці, пакети та ампули з лікарськими засобами.

Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Крім того, встановлюється причетність інших осіб до вказаного кримінального провадження. Слідчо-розшукові заходи тривають.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУНП, оперативний супровід — працівниками УПН ГУНП в області.

Як повідомляв ХарківTimes, поліція викрила групу наркодилерів, яку очолювала харків’янка.