У Харкові планують оновити 80% тролейбусів

Фото: city.kharkov.ua

Близько 80% тролейбусного парку планують оновити в Харкові. Про це в п’ятницю, 7 лютого, в програмі «Тема дня» на телеканалі «UA: Харків» розповів заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

За словами чиновника, 57 односекційних тролейбусів закуплять за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку, 43 з них вже отримано, і остання поставка очікується у березні. Ще 48 тролейбусів, в тому числі двосекційних, придбають за рахунок кредиту Європейського інвестиційного банку.

«Це ще один контракт на 48-49 одиниць, який зараз перебуває на оцінці в ЄІБ. Як тільки ми отримаємо підтвердження банку, то укладемо контракт і чекатимемо тролейбуси вже цього року. Також плануємо провести ще одну закупівлю приблизно 50 тролейбусів. Якщо нам це вдасться, то оновимо міський тролейбусний парк десь на 80%», – повідомив Євген Водовозов.

Він також зазначив, що у місті розробляють кілька нових тролейбусних маршрутів, які незабаром презентують харків’янам.

Крім того, віце-мер розповів, що в місті капітально відремонтували сто трамваїв і продовжать модернізувати електротранспорт.

Як повідомляв Харків Timesна Салтівці пустили новий тролейбусний маршрут.