Тести для діагностики китайського коронавируса вже в Україні

Фото: interfax.com.ua

Тест-системи для діагностики нового коронавируса знаходяться на митному кордоні України.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення ІА «Інтерфакс-Україна».

Тест-системи для діагностики нового коронавируса знаходяться на митному кордоні України, повідомив гендиректор директорату громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я Андрій Скіпальський на прес-конференції в Києві в середу.

“Тест-систем, які вже поставили в Україну, досить для дослідження 25-30 випадків. У той же час існують домовленості з Всесвітньою організацією охорони здоров’я щодо додаткової поставки тест-систем найближчим часом, що збільшить цю кількість удвічі або втричі”, – сказав він.

Крім того, Скіпальський зазначив, що “в 11 випадків пацієнтів, у яких були підозри на коронавірус, захворювання не підтвердилося, ще двоє знаходяться на діагностиці”.

Він також підкреслив, що громадяни України після евакуації з міста Ухань провінції Хубей будуть перебувати в ізоляції протягом інкубаційного періоду. Точної дати евакуації поки немає.

“Установи, де будуть знаходитися ці громадяни на умовному карантині, будуть визначені Міністерством охорони здоров’я”, – додав Скіпальський.

За його словами, “МОЗ та Центр громадського здоров’я завершує формування потреби у медустанов на засоби індивідуального захисту і гігієни, ці розрахунки стануть підставою запиту МОЗ та інших органів влади в резервний фонд щодо виділення додаткових коштів у разі потреби”.

Як повідомляв Харків Times, шістьох студентів з Китая госпіталізували до харківської інфекційної лікарні, коронавірус у них не підтвердили.