Харківська легкоатлетка встановила юнацький рекорд України

Харківська атлетка Анастасія Матузна встановила юнацький рекорд України на чемпіонаті з легкої атлетики в приміщенні серед спортсменів не старше 2003 року народження.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Федерації легкої атлетики України.

Змагання, в яких взяли участь 700 атлетів, відбулися у місті Суми 27-29 січня.

Анастасія Матузна встановила новий юнацький рекорд України для приміщень в п’ятиборстві, здобувши 4034 очки.

Ще одна харківська легкоатлетка Яніна Юрченко виборола дві нагороди: золоту – в бігу на дистанції 60 м (7,76 сек.) та срібну – біг на 200м (25,58 сек.)

Бронзовими призерами стали: Євгенія Близнецова – біг на 60 м (7,92 сек.), Артем Онищенко – біг на 3000 м (9:21.46) та Самуель Едокпаі – стрибки у довжину (6,88 м).

За підсумками чемпіонату на рахунку харків’ян – 2 золоті, 1 срібна та 3 бронзові медалі.

Як повідомляв Харків Times,харківські спортсмени завоювали п’ять нагород, в тому числі, дві золотих на міжнародних змаганнях з боксу «Странджа – 2020», які відбулися з 21 по 25 січня в болгарській столиці – місті Софія.