Трьох українців госпіталізували з підозрою на коронавірус

Фото: synevo.ua

Коронавірус з Китаю був запідозрений у трьох українців. Пацієнтів госпіталізували і ретельно обстежили на можливе інфікування штамом вірусу, який поширився по світу з китайського міста Ухань.

Про це під час засідання оперативного штабу з коронавірусу розповіла міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька, повідомляє Харків Times.

За словами міністра, два випадки можливого інфікування коронавірусом не підтвердилися.

“Якщо ми говоримо про те, що на сьогодні в Україні – ми вже розслідували три випадки підозри на коронавірус, з них двоє були не підтверджені, зараз ще один випадок, де проводиться епідемічне розслідування із залученням фахівців епідеміологів. Кожен на сьогодні випадок буде як розслідувано , так і донесено населенню”, – зазначила глава МОЗ.

Нагадаємо, перші випадки коронавируса, який вражає дихальні шляхи, викликаючи важку пневмонію, зафіксували в китайському місті Ухань. Смертельно небезпечний вірус стрімко поширився по території Китаю. Станом на 25 січня, за даними Reuters, число загиблих від вірусу в Китаї зросла до 41, понад 1000 інфікованих. Кілька міст Китаю, в тому числі Ухань закрили на карантин.

За інформацією видання, небезпечний штам коронавируса, що викликає вірусну пневмонію, крім КНР зафіксовано ще в Малайзії, Австралії, Гонконгу. У Європі перший випадок короновіруса зафіксовано у Франції.