Кучер призначив собі двох заступників

Фото: kharkivoda.gov.ua

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер призначив Віталія Погосяна першим заступником голови ХОДА, а Руслана Тихонченко – заступником голови ХОДА.

Про це ХарківTimes дізнався з розпоряджень № 13-к та № 14-к, які Олексій Кучер підписав 22 січня.

Новопризначені заступники голови ХОДА приступлять до виконання своїх обов’язків 23 січня.

Як раніше повідомляв ХарківTimes, Віталій Погосян до 28 грудня очолював Департамент економіки та інвестицій Вінницької міської ради. Він заявив місцевому виданню, що має намір реалізувати отриманий у Вінниці досвід в новому регіоні: “буду впроваджувати отримані знання про залучення інвестицій, розвиток підприємництва, дерегуляції, створення індустріальних і технологічних парків”.

Руслан Тихонченко, згідно його декларації, працював у ТОВ “Компанія “Прайд”, де заробив за 2018 рік 29,250 тис. гривень, та за сумісництвом – завідувачем лабораторії у Харківському державному університеті харчування та торгівлі, де заробив за рік 8,113 тис. гривень. За даними ЦВК, на позачергових виборах народних депутатів він був уповноваженою особою політичної партії “Слуга Народу” у виборчому окрузі №170. У списку Тихонченко вказаний як “тимчасово не працюючий”.

Президент України Володимир Зеленський представив адміністративно-господарському активу області нового голову Харківської обласної державної адміністрації 6 листопада 2019 року. Ним став народний депутат від партії “Слуга народу”, переможець позачергових парламентських виборів по мажоритарному округу №179 Олексій Кучер.