SkyUp призупинить польоти з Харкова до Шарджі через обліт Ірану і Іраку

Фото: SkyUp

SkyUp оголосив про припинення з 1 лютого регулярних рейсів з Харкова, Львова та Запоріжжя в Шарджу (ОАЕ) через необхідність облітати повітряний простір Ірану і Іраку в зв’язку з введенням забороною Державіаслужби України.

Про це ХарківTimes дізнався з публікації avianews.com.

“Щоб зробити наші польоти безпечнішими, ми змінили ці маршрути – тепер ми літаємо через території Єгипту і Саудівської Аравії, а також робимо зупинку для дозаправки в Анталії. Така необхідність збільшує час польоту мінімум на три години. Це створює незручності для наших пасажирів, а також провокує зміни в розкладі інших рейсів в аеропортах прильоту – Запоріжжі, Львові, Харкові”, – заявив співвласник авіакомпанії Олександр Альба.

Можливість відновлення рейсів в авіакомпанії розглянуть після зняття обмежень на польоти в повітряному просторі Ірану і Іраку. Пасажирам, чиї рейси будуть скасовані, в SkyUp пообіцяли повернути гроші за квитки.

Одночасно з цим авіакомпанія має намір продовжити виконання рейсів Київ-Коломбо-Київ. Через необхідність обльоту Ірану і Іраку крім спочатку передбаченої посадки на дозаправку в Шарджі літак буде здійснювати додаткову посадку в Антальї на шляху до Києва.

Зараз прямі рейси з України в ОАЕ крім SkyUp виконують також МАУ, Azur Air Ukraine, flydubai, Air Arabia. Українські авіакомпанії літають по подовженим маршрутами через Саудівську Аравію і Єгипет, які вимагають дозаправки на шляху з ОАЕ в Україну. flydubai та Air Arabia використовують більш короткі маршрути з транзитним прольотом над Іраном або Іраком.