У Харкові засудили головного бухгалтера за привласнення грошей підприємства

Фото: Фокус

Київський районний суд Харькова визнав винною головного бухгалтера одного з товариств з обмеженою відповідальністю міста у привласненні майже півмільйона гривень підприємства.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

Встановлено, що жінка скористалася у свої інтересах електронним ключом доступу до банківського рахунку підприємства. Обвинувачена, підробляючи документи на переказ, перераховувала кошти на свої власні рахунки.

“Таким чином бухгалтер привласнила майже 475 тис. грн підприємства, чим завдала йому матеріальні збитки на вказану суму”, – йдеться в повідомленні.

Під час досудового розслідування та судового розгляду обвинувачена свою вину не визнала. Але, на думку, суддів, головний бухгалтер скоїла злочини, передбачені двома статтями КК. Суд визнав її  винною у зловживанні службовим становищем в особливо великих розмірах та підробці документів (ч. 5 ст. 191, ч.1 ст. 200 КК України). Жінці призначено  призначено покарання у вигляді сім років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади строком на три роки, з конфіскацією майна.

До набрання вироком законної сили засуджена знаходиться під домашнім арештом.

Як повідомляв Харків Times, бухгалтера однієї з сільрад Сахновщини засудили за розкрадання бюджетних коштів.