Депутата сільради судитимуть за захоплення землі

Фото: mistaua.com

У Зміївському районі судитимуть депутата сільської ради, який самовільно зайняв 12,5 га землі.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

Зміївським відділом Чугуївської місцевої прокуратури направлено до суду обвинувальний акт відносно депутата однієї з сільських рад Зміївського району, який у 2019 році самовільно зайняв дві земельні ділянки (ч.1 ст.197-1 КК України).

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Євген Довжич, депутат, який займався фермерською діяльністю, самовільно зайняв в межах населеного пункту села на території Зміївського району земельну ділянку житлової та громадської забудови комунальної форми власності площею понад 11,5 га, а також земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної форми власності за межами населеного пункту села площею понад один гектар. На вказаних земельних ділянках він вирощував сільськогосподарські культури рослин. Сума завданої шкоди складає понад 124 тис. грн.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців.

Також прокуратурою підготовлено цивільний позов у вказаному кримінальному провадженні.

Як повідомляв Харків Times, депутат сільради у Дергачівському районі “забув” вказати у декларації майно на мільйон гривень.