У студентів ХПІ – електронні заліковки

Фото: kpi.kharkov.ua

У Харківському політехнічному інституті запроваджено новий формат залікових книжок. Для студентів I і V курсів розроблені персональні електронні кабінети.

Про це Харків Times дізнався з інформації на сайті НТУ «ХПІ».

Як повідомляється, в персональному електронному кабінеті розміщена загальна інформація про студента і дані його електронної залікової книжки.

Також доступні такі сервіси, як рейтинг студентів за результатами сесії (для призначення стипендії), стан академічної заборгованості за попередній період, розклад навчальних занять (у тому числі, розклад роботи всіх спортивних секцій), розклад екзаменаційної сесії, навчальний план (по семестрах), всі дані про оплату навчання (для контрактників).

Передбачена можливість завантажувати в кабінет електронну версію індивідуальної семестрової відомості з подальшою її роздруківкою (за бажанням студента), а також, у перспективі, і інших довідок, які видаються деканатами.

Інші сервіси в даний час позначені в кабінеті, як неактивні. Всі вони будуть активуватися в міру наповнення бази автоматизованої системи управління навчальним процесом.

Серед них – оголошення факультету (інституту, кафедри), графік ліквідації академічних заборгованостей студента, новини прес-центру університету, розклад консультацій викладачів, вибір дисциплін вільного вибору, отримання переліку вакансій від Центру кар’єри.

Розробник нового сервісу – Інформаційно-обчислювальний центр НТУ «ХПІ», який діяв на підставі рішення Вченої ради вузу від 27 вересня 2019 р.