Лісові господарства Харківщини чекає прем’єрська перевірка

Фото: objectiv.tv

За дорученням прем’єр-міністра України Олексія Гончарука у Харківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства проведуть аудит.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Урядового порталу.

Прем’єр-міністр України під час наради з представниками територіальних органів Державного агентства лісових ресурсів доручив новому очільникові Держлісагентства Андрію Заблоцькому провести масштабний аудит підприємств, за результатами якого ухвалити відповідні кадрові рішення.

Аудит проведуть у восьми областях України, а саме: у Харківській, Житомирській, Чернігівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Львівській, Волинській.

«Через незаконні вирубки лісів держава вже зазнала збитків на понад 1 мільярд гривень лише за останні декілька років. Це неприпустима історія, – наголосив Олексій Гончарук. – В Україні діятиме закон. Усі причетні до корупції будуть звільнені, а за результатами розслідування — притягнуті до відповідальності».

Як повідомляв ХарківTimes, 10 січня глава Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер під час селекторної наради, яку провів увечері прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, закликав главу Державного агентства лісових ресурсів Андрія Заблоцького звільнити директора ДП “Гутянське лісове господарство” Віктора Сису. Губернатор заявив, що Сиса продовжує працювати та рубати ліс.