Альона Стрижак очолила Управління патрульної поліції у Харківській області (оновлено, додано відео)

Фото: OSCE Project Co-ordinator in Ukraine / Facebook

15 січня відбулося офіційне представлення нового керівника Управління патрульної поліції у Харківській області. Ним стала поліцейська з Хмельниччини Альона Стрижак.

Про це ХарківTimes дізнався з повідомлення прес-служби поліції Харківської області.

Нового керівника особовому складу представив перший заступник Департаменту патрульної поліції НПУ капітан поліції Олексій Білошицький. Він вручив Альоні Стрижак шеврон патрульної поліції Харківської області та побажав успіхів в роботі.

Начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко окреслив виклики, які постануть перед новою очільницею патрульних. Сокуренко зазначив, що на сьогодні в Харківській області спостерігається збільшення фактів скоєння ДТП. Триває боротьба з ігорним бізнесом, незаконною торгівлею алкоголем, порубками лісових насаджень.

Свій професійних шлях Альона Стрижак розпочала в патрульній поліції в місті Дніпро, стала командиром роти. Після чого була призначена заступником начальника УПП у Хмельницькій області, була начальником відділу чергової частини в Хмельницькій області.

За інформацією UA:Харків, наказ про призначення нової очільниці УПП Харківщини був підписаний напередодні, 14 січня начальником Департаменту патрульної поліції Євгеном Жуковим.

За даними з відкритих джерел, Альоні Стрижак 31 рік, вона має звання старший лейтенант.

На посаді начальника УПП у Харківській області вона замінила колишнього керівника Разміка Оганісяна, який місяць тому подав заяву про звільнення за власним бажанням.