Прокуратура вилучила 20 тисяч пляшок сурогатного алкоголю

Фото: khar.gp.gov.ua

У Харкові припинено незаконне виготовлення та збут алкогольних напоїв.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

Органами прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за ч. 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Прокуратурою області разом з ГУ ДФС в області під час досудового розслідування кримінального провадження виявлено та вилучено близько 20 тис. пляшок незаконно виготовлених промисловим способом алкогольних напоїв у місці масового зберігання з метою збуту мешканцями м. Харкова. Вони реалізовувались за цінами, нижчими, ніж мінімальна роздрібна ціна, встановлена державою, з підробленими марками акцизного податку, без обов’язкової сплати акцизного податку.

Крім того, вилучено близько 40 тетрапаків сурогатного алкоголю та інші речовини, що використовуються для незаконного виготовлення алкогольних напоїв.

Вилучена продукція направлена для проведення експертних досліджень, після одержання яких буде вирішення питання про повідомлення вищевказаним особам про підозру за ч. 2 ст. 204 КК України.

Наразі до суду спрямовано клопотання про накладення арешту на вилучені речі та предмети.

Довідково: вчинення вказаних дій карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення.

Як повідомляв Харків Times, поліція вилучила в гаражі біля Олексіївського водосховища 12 тонн спирту. Співробітники поліції 25 грудня виявили на вулиці Букова гаражний бокс, в якому незаконно здійснювався розлив спирту. В ході огляду поліцейські виявили та вилучили 12 тонн рідини.