Міська влада обіцяє допомогти мешканцям проблемного гуртожитку

Фото: www.city.kharkov.ua

Міська влада має намір надати допомогу мешканцям гуртожитку по вул. Селянській, 25 державного навчального закладу “Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області”.

Про це ХарківTimes дізнався з повідомлення прес-служби Харківської міськради.

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 12 грудня, провів зустріч із мешканцями, які хотіли б приватизувати свої кімнати, але не мають такого права, оскільки гуртожиток належить Міністерству освіти і науки України.

За їхніми словами, ця будівля при ПТУ №30 колись належала ДП “Харківський приладобудівний завод ім. Т. Г. Шевченка”. У 1992 році підприємство передало частину гуртожитку Міністерству освіти, в 1997 – ще частину. Там жили працівники ПТУ, студенти. Зараз у гуртожитку проживають, в основному, люди, які вже не мають відношення ні до заводу, ні до училища – всього 210 осіб. Фактично вони є наймачами житлоплощі. Всі їхні спроби приватизувати кімнати незмінно закінчувалися невдачею, оскільки гуртожиток не перебуває у комунальній власності.

Під час зустрічі Ігор Терехов повідомив, що міська влада зацікавлена в тому, щоб будівля перейшла з державної власності у комунальну.

“Ми надішлемо до Міністерства освіти листи, щоб гуртожиток передали місту, і будемо юридично супроводжувати всі необхідні процеси. Якщо це станеться, то міськрада ухвалить всі рішення, щоб люди могли приватизувати свою житлову площу. Поки ж спробуємо допомогти мешканцям гуртожитку в якихось моментах, наприклад, в їхніх стосунках з “Харківобленерго”, допоможемо зробити техпаспорт будинку і приміщень. Ми зацікавлені в тому, щоб у людей були нормальні умови проживання”, – зазначив Терехов.