Харківські сумоїсти завоювали 41 нагороду міжнародного турніру

Фото: ХОГА

За результатами змагань «KharkivSumoOpen» харківські сумоїсти вибороли 15 золотих, 12 срібних та 14 бронзових медалей.

Про це дізнавася ХарківTimes з повідомлення прес-служби ХОДА.

Змагання, які відбуваються вже четвертий рік поспіль, цього разу зібрали понад 130 учасників з семи областей країни, а також збірну команду Киргизії.

У змаганнях серед дорослих на рахунку харків’ян – 5 золотих, 3 срібних та 7 бронзових медалей.

Переможцями стали: Демід Караченко, Євген Колєснік, Іван Сорочан, Вікторія Дарда та Ганна Фоміцька.

Крім того, Демід Караченко та Ганна Фоміцька завоювали також золоті медалі і в змаганнях серед молоді, вікова категорія – U23. Компанію їм склали Владислав Карасік та Аркадій Рубін.

Також на рахунку харківських борців в категорії U23 ще 4 срібні та 3 бронзові нагороди.

У категорії U18 вибороли 2 золоті медалі харківські сумоїсти Дмитро Лісняк та Святослав Калашніков, а також 2 срібні медалі.

Ще 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові нагороди харків’яни здобули в віковій категорії U14. Переможцями «KharkivSumoOpen 2019» стали Дмитро Фурман, Артем Пістренко та Микита Каневський.

Харківські сумоїсти завоювали золоту та срібну медалі й в командних змаганнях. За їх підсумками перше та друге місця розділили збірні України, а третє посіла команда Киргизії.

Новий сезон для українського сумо розпочнеться вже традиційно в Угорщині, де з 10 по 12 січня в місті Ерд відбудеться міжнародний турнір. Для дорослих спортсменів він буде рейтинговим до Всесвітніх ігор 2021 року. Також у наступному році на сумоїстів очікує чемпіонат Європи, який в квітні відбудеться у столиці Азербайджану, та чемпіонат світу, який у вересні 2020 року прийматиме Польща.