“Розірви коло” – у Харкові проведуть перфоманси на підтримку жертв домашнього насильства

Фото: city.kharkov.ua

Заходи, спрямовані проти домашнього насильства, пройдуть 12-15 грудня у Центрі гендерної культури (пр. Московський, 124-а).

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Харківської міськради.

З нагоди Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» з 22 листопада у центрі проходить виставка «Зрозуміти, щоб припинити», на якій представлені роботи харківських художниць.

До закриття експозиції запланована низка заходів:

– 12 грудня відбудеться театральний перформанс «Живе Дзеркало» (учасницям і учасникам запропонують розібратися в тому, що викликає насильство, як це переживають і чи можливо зупинити жорстокість). Початок – о 19:00;

– 14 грудня пройде захід «Коло жіночої підтримки» (учасниці зможуть зустрітися, поспілкуватися і обмінятися потрібними речами). Початок – о 16:30;

– 15 грудня запланований театральний перформанс «Розірви коло». Початок – о 15:00.

До участі запрошують партнерські організації та представників ЗМІ. Контактні дані: [email protected]

Довідка. 16 днів проти насильства – Міжнародна кампанія, у рамках якої проводяться заходи з метою привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок. Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді реалізується у Харкові і Харківській області за підтримки Європейського Союзу.