Міністр оборони нагородив поранених воїнів, що перебувають на лікуванні в харківському шпиталі (фото)

Фото: rmyinform.com.ua

6 грудня Міністр оборони України Андрій Загороднюк під час перебування у Харкові завітав до військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення АрміяInform.

Очільник оборонного відомства поспілкувався з медично-лікарським персоналом та відвідав воїнів, які перебувають на лікуванні та реабілітації у стінах закладу.

Міністр оборони відзначив високий рівень медичної допомоги яка надається військовослужбовцям та з нагоди Дня Збройних сил України вручив пораненим відомчі нагороди та грошові сертифікати на 10 000 гривень.

Андрій Загороднюк подякував армійцям за їх мужність та жертовність, зазначивши, що героїчні вчинки та подвиги сучасних захисників України є яскравим прикладом для наслідування наступним поколінням та побажав воїнам скорішого одужання й повернення до своїх близьких та рідних.

Окрім поранених захисників України Міністр оборони нагородив кращих фахівців з числа лікарського персоналу медичного закладу.

“На жаль війна й досі триває і ми все ще втрачаємо кращих синів та дочок України, – наголосив у своєму зверненні до військових лікарів Андрій Загороднюк. – Ваш внесок у майбутнє нашої держави безцінний, ви щодня рятуєте життя наших воїнів, завжди будучи поряд з ними. Дякую вам за вашу невтомну працю та віддане служіння українському народу!”.

Нагадаємо, 6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил України. Святкування Дня Збройних Сил України було офіційно запроваджено постановою Верховної Ради України в 1993 році.

Фото: rmyinform.com.ua
Фото: rmyinform.com.ua
Фото: rmyinform.com.ua