До приватизації «Турбоатому» потрібно підходити дуже виважено – Милованов

Фото: kharkivoda.gov.ua

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов побував на «Турбоатомі».

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби обладміністрації.

Разом із першим заступником голови ХОДА Марком Беккером він оглянув виробничі цехи, поспілкувався з працівниками заводу, відвідав музей історії підприємства.

Одним з центральних питань, яке обговорювали під час візиту, стала можлива приватизація «Турбоатому», а також заводу «Електроважмаш».

Тимофій Милованов підкреслив, що до цього питання потрібно підійти дуже виважено.

«Ніяких швидких непродуманих кроків не буде. Я зроблю все можливе та все залежне від мене, щоб «Турбоатом», «Електроважмаш» та інші підприємства були ефективними, розвивалися, мали хороших власників – приватних або в особі держави – і були забезпечені замовленнями », – підкреслив міністр.

Він зазначив, що питання щодо форми приватизації ще не вирішене.

Фото: kharkivoda.gov.ua

«Потрібно зважити, що більш доцільно: 100-відсоткова приватизація, або, може, варто приватизувати 10%, або взагалі передати ці компанії до Фонду національного добробуту та багатства й залишити у власності держави», – сказав міністр.

Якщо ж рішення про приватизацію все-таки буде прийнято, то до вибору потенційного власника також будуть підходити дуже виважено.

«Якісь власники можуть бути зацікавлені в тому, щоб зупинити це підприємство. Цього не можна допустити. Нам потрібні такі власники, які збережуть робочі місця, технології та будуть інвестувати в розвиток», – сказав Тимофій Милованов.