Замінування понад 200 установ у Харкові не підтвердилося

Поліція Харкова перевірила інформацію про мінування на більш, ніж 200 об’єктах.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

Працівники поліції оглянули більше 200 установ та будівель. Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили. Евакуювали 2164 особи.

3 грудня до поліції на електрону адресу надійшло повідомлення про замінування лікарень,  житлових будинків, торговельних центрів, готелів, шкіл та дитячих садків, розташованих на території Харкова, а також автовокзалу, залізничного вокзалу та аеропорту.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи територіальних відділів поліції, працівники кінологічного центру, фахівці вибухотехнічного управління поліції.

Поліцейські оглянули 23 лікарні, 14 житлових будинків, 33 торгівельно-розважальних центри та супермаркети, 33 школи, 94 дитячих садочків, 31 готель, «Південний вокзал» та Міжнародний аеропорт «Харків». Загалом евакуювали 2164 особи. Відвід транспорту не здійснювався.

Під час оглядів місць подій та прилеглих територій вибухових пристроїв або вибухонебезпечних речовин не виявлено. Порушень публічної безпеки та порядку не було. Постраждалих осіб немає.

Вживаються заходи щодо встановлення та затримання особи, причетної до скоєння вказаних кримінальних правопорушень.