Чиновниця, звільнена за симпатії до Путіна, повернулася до облради

Фото: euro.kharkiv.ua

Звільнена на вимогу активістів та громадських організацій за антиукраїнські пости 2014 року директор КП “Харківський обласний центр молоді” Людмила Терещенко повернулася на роботу до Харківської обласної ради.

Про це повідомляє кореспондент ХарківTimes.

У 2017 році активісти кількох громадських організацій звернулися до керівництва області з проханням відсторонити від роботи Терещенко (Пінегіна – дівоче прізвище Людмили- ред.), а правоохоронців перевірити її висловлювання в соцмережах.

Предметом стали її репости під час євромайдан і “російської весни”, які вона робила в соцмережі “Вконтакте” з проросійських груп – зокрема, публікувала запис, присвячену анексії Криму, в якій стверджувалося, що Путін “мав ЄС і Америку”, за що йому “потрібно аплодувати стоячи”.

Терещенко тоді прокоментувала ситуацію виданню NewsRoom: “Своєю сторінкою в vk.com я після президентського указу не користуюся, фактично з травня. Ці репости були зроблені дуже давно і, чесно кажучи, я вже не пам’ятаю, розміщувала чи щось таке. Я працюю в Україні, ніколи не брала участь в “антимайданом” і не порушувала українські закони “, – розповіла вона.

Однак 7 грудня 2017 року Харківська облрада розірвала контракт з Терещенко достроково, а правоохоронці почали перевірку.

Згідно з інформацією на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, 31 червня 2019 року Терещенко подала декларацію кандидата на вакансію головного спеціаліста у виконавчому комітеті Харківської обласної ради.

На сайті облради Терещенко значиться головним спеціалістом відділу Управління об’єктами спільної власності Управління комунальної власності. Однак ніяких наказів про призначення на сайті держоргану немає. А в зміненій декларації від 24 серпня 2019 Терещенко підтверджує своє місце роботи.

Увага на це звернула в Facebook Анастасія Настенко, яка написала про частих відвідинах Терещенко стін будівлі Облради.

У відповідь Терещенко опублікувала рішення прокуратури Харківської області про закриття кримінального провадження проти неї від 25 квітня 2019 року, в якому справа закрита через відсутність складу злочину.