Суд відмовив обвинуваченій у теракті харків’янці відпустити її під домашній арешт

Фото: София Митина / ХарківTimes

Обвинуваченій у вчиненні теракту в харківському пабі відмовлено в задоволенні її клопотання щодо зміни запобіжного заходу.

Про це ХарківTimes дізнався з повідомлення прес-служби суду.

В клопотанні обвинувачена ставила питання про зміну запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт.

За підсумком апеляційного розгляду колегія суддів продовжила обвинуваченій дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до моменту завершення апеляційного розгляду даного кримінального провадження.

Нагадуємо, вироком Київського районного суду міста Харкова від 7 жовтня 2019 року К. визнано винною у сприянні вчинення терористичного акту (ч.5 ст.27, ч.2 ст.258 Кримінального кодексу України) та незаконному поводженні з бойовими припасами (ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України) з призначенням покарання – 11 років позбавлення волі.

У зв’язку з поданням самою обвинуваченою та прокурором апеляційних скарг на вирок суду, 18 листопада 2019 року відкрито апеляційне провадження у справі.

На даний час сторонам судового процесу надано право подати заперечення на апеляційні скарги до 28 листопада 2019 року.

Як раніше повідомляв ХарківTimes, Київський райсуд Харкова засудив організатора теракту в пабі “Стіна” по вулиці Римарській харків’янку Марину Ковтун до 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За даними слідства, Ковтун 9 листопада 2014 року принесла до ХАТОБу міну СПМ з детонатором уповільненої дії, активувала її і передала Дмитру Логінову. Той пішов у рок-паб “Стіна”, випив там кави, залишив міну в сумці біля барної стійки та пішов. О 21:45 стався вибух. 15 осіб отримали легкі тілесні ушкодження і двоє – важкі.