У неділю тролейбус №11 змінить маршрут

Фото: city.kharkov.ua

У неділю, 24 листопада, з 10:00 до 18:00 буде обмежений рух транспорту по вул. Великій Гончарівській, на ділянці від вул. Карпівської до пров. Ливарного.

Як дізнався Харків Times з повідомлення прес-служби Харківської міськради, це пов’язано з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на водогоні.

На цей період рух здійснюватиметься вільною від робіт смугою.

Також з 10:00 до 18:00 24 листопада буде заборонений рух тролейбусів по пр. Любові Малої і вул. Плановій, на ділянці від вул. Дудинської до вул. Семінарської, на вул. Семінарській, на ділянці від вул. Планової до вул. Великої Гончарівської, на вул. Великій Гончаровській, на ділянці від вул. Семінарської до вул. Конєва, на вул. Конєва, вул. Малиновського, вул. Коцарській, вул. Благовіщенській, пл. Благовіщенській, узвозі Соборному. У зв’язку з цим, тролейбус №11 ходитиме так: пр. Дзюби – пр. Ново-Баварський – вул. Китаєнка – пр. Любові Малої – вул. Дудинської – вул. Холодногірська – вул. Новий Побут.

Як повідомляв ХарківTimes, сьогодні, 23 листопада, з 12:30 до 13:30 буде заборонений рух транспорту на пл. Конституції, вул. Сумській, на ділянці від пров. Мечникова до вул. Маяковського, вул. Маяковського, на ділянці від вул. Сумської до вул. Алчевських.