У Харкові пройдуть акції проти насильства

Фото: perm.aif.ru

Флешмоби “Розірви коло насильства” в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” пройдуть 25 листопада в усіх районах Харкова.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Харківської міськради.

За словами організаторів акції, основна ідея флешмобу – звернути увагу громадян, що насильство зазвичай носить систематичний характер, деформує особистість людини. Переважна більшість постраждалих від різних видів насильства навіть не усвідомлюють себе такими. Якщо насильство з’явилося один раз, воно обов’язково повториться, при цьому діти, жертви насильства, схильні в дорослому віці відтворювати таку ж модель поведінки в своїх сім’ях, підкреслюють організатори.

Під час флешмобу його учасники вставатимуть у коло, в центрі якого розміщений логотип у вигляді долоні, і потім символічно його розриватимуть, закликаючи тим самим зупинити насильство.

У Харкові флешмоб проходитиме одночасно за адресами: пр. Олександрівський, 162 (Індустріальний район), пр. Московський, 45 (Московський район), вул. Чернишевська, 55 (Київський район), бул. Юр’єва, 1 (Немишлянський район), вул. Академіка Богомольця, 4 (Новобаварський район), вихід зі станції метро “Проспект Гагаріна” (Основ’янський район) та станції метро “Спортивна” (Слобідський район), вул. Волонтерська, 57 (Холодногірський район), пр. Науки, 17 (Шевченківський район).

Початок заходу – о 14:00.

Акція присвячена Міжнародному дню проти насильства щодо жінок, який щорічно відзначається 25 листопада.

Організатор заходу в Харкові – Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту. Технічну підтримку заходу здійснюють Представництво Фонду ООН в області народонаселення в Україні (UNFPA) та Харківський офіс Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (UNHCR).

Довідка. Кожна п’ята жінка в Україні протягом року страждає від сексуального або фізичного насильства.